Poland  Poland

PP Palm Tree Resort, Ko Phi Phi

PP Palm Tree Resort został zaprojektowany na trzech kondygnacjach o maksymalnej elegancji i komfortu, aby pobyt na Phi Phi zarówno relaksujące i szczęśliwy. PP palma jest bardzo nowy ośrodek położony w samym sercu Phi Phi, za Phi Phi Banyan Villa, jeden z naszym ośrodku w grupie. Z ponad 40 pokoi z 3 głównych typów pokoi tj. Pool Access, a Deluxe Room Suite.

PP palma jest odpowiedni dla wszystkich odwiedzających: młody małżeństwa i rodziny z dziećmi. W przeciwieństwie do jednego z naszym ośrodku siostry, PP Casita który nie nadaje się dla dzieci.

Ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie w okresie listopada do kwietnia w latach 2012-2013, Twój wczesna rezerwacja jest bardzo ceniona.

Uwagi:
- Ten serwis jest eksploatowany na podstawie natychmiastowej rezerwacji tylko dla łatwej rezerwacji hotelu. Jeśli masz problem biznesu, skontaktuj się bezpośrednio z hotelem;
- Dzieci poniżej 10 roku życia nie są dopuszczone do pomieszczeń dostępem do basenu;
i
- Rodzaj łóżek: łóżko dwuosobowe (1 duże łóżko) lub dwoma łóżkami pojedynczymi (2 oddzielne łóżka).
Nie możemy potwierdzić, ale staramy się zarządzać go dla Ciebie.


English Indonesia Israel African Australia Austria Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia VietNam China Korea Japan Thai Switzerland Ireland Romania